LZS Lubrza
LZS Lubrza

Biegły

22.11.2014

Niestety mecz naszej drużyny z zespołem KS Fortuna Głogówek był najsłabszym w naszym wykonaniu w tej rundzie i wynik bardzo dosadnie to odzwierciedla... Do przerwy gra nie wyglądała źle nasi gracze stwarzali okazje bramkowe, najdogodniejsze mieli już na początku spotkania Krzysiek Sadzik, jednak uderzył obok bramki gości i Tomek Kociołek, któremu również nie udało się zdobyć gola. Za to goście dwukrotnie pokonali naszego bramkarza, najpierw po rzucie rożnym zawodnik Głogówka zdobył bramkę z bliskiej odległości, a następnie błąd naszych obrońców wykorzystał napastnik przyjezdnych i było 0:2.

Druga połowa to fatalna gra w wykonaniu całego zespołu! Błędy popełniali wszyscy, a z każdą kolejną bramką traciliśmy ochotę do gry. Nie ma co się rozpisywać o tej części meczu... Wynik końcowy 0:10

Za tydzień czeka nas ostatnie spotkanie w tej rundzie w Sławięcicach i miejmy nadzieje, że zagramy dużo lepiej niż dzisiaj