3-2 Paweł Urban

Skład:

Maślanka-Pospuła,Dybek,Ł.Sekuła(85' Lempart)-Cerek,Kapera,Urban,K.Piszczek(45'Płoskonka),Ł.Piszczek-Piskorz,M.Sekuła

Opis:

Mecz od początku był wyrównany,obie drużyny stwarzały sobie sytuacje ale ich nie wykorzystywały.Dopiero pod koniec pierwszej połowy Liszczanka zdobyła aż 3 bramki ! w tym jedną z karnego.W drugiej połowie mecz wyglądał podobnie aż do momentu gdy obrońca Liszczanki sfaulował w polu karnym Łukasza Piszczka,sędzia podyktował rzut karny który pewnie wykorzystał Łukasz Kapera.Kilka minut później było już 3-2,z pola karnego mocno uderzył Łukasz Piszczek lecz bramkarz obronił jego strzał ale dobitki głową Pawła Urbana już nie.Pod koniec meczu Liszczanka mogła zdobyć kolejną bramkę ale w bramce dobrze spisywał się Maślanka.W ostatniej akcji meczu bramkę mógł zdobyć Piskorz ale jego strzał głową obronił bramkarz.