6-3 Piskorz (głową)

Skład:
Maślanka-Pospuła,Grzebinoga(45'Marczyk),Ł.Sekuła-Cerek,Urban(70'Łazarz),Kapera,K.Piszczek(65'Płoskonka),Ł.Piszczek-Piskorz,M.Sekuła

Opis:
W 23 kolejce doszło do meczu na szczycie C-klasy: Piast II Wołowice-Powiśle Ochodza.Gospodarze po około 15 minutach prowadzili 2-0 po golach Hajdugi i Milcza.Chwile później bramkę kontaktową zdobył ładnym strzałem zza pola karnego Krzysztof Piszczek.Ten sam zawodnik w kolejnej akcji dośrodkował w pole karne a wyrównał strzałem głową Paweł Urban.Piast odpowiedział dwoma golami,najpierw pięknym strzałem z woleja zza pola karnego popisał się Mądry a na 4-2 podwyższył Hajduga.
W drugiej połowie Piast znów zdobył 2 gola.Na 5-2 strzelił Buczek a na 6-2 Hajduga.Rozmiary porażki zmniejszył strzałem głową Dawid Piskorz,który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Łukasza Piszczka.