Powiśle Ochodza Gospodarze

Ochodza

adminochodza

13.09.2014

0-1 Strzał z rzutu wolnego z ostrego kata i naszemu bramkarzowi piłka przelatuje po rekach i wpada do bramki,ewidentny błąd naszego golkipera.

1-1 Na prawej stronie pomocy , Paweł Lempart dalekim podaniem uruchamia Marka Sekule ,który wbiegł przed obrońce , obrócił się na lewa nogę i dośrodkował w pole karne a tam pięknym strzałem głową popisał się Paweł Urban którego żaden obrońca nie pokrył

2-1 Podobna sytuacja jak gol na 0-1,piłka ustawiona w narożniku pola karnego do piłki podchodzi Łukasz Piszczek i strzela... zaskoczony bramkarz , tak lecącą piłka mija się z nią a ona ląduje w siatce.

3-1 Końcowe minuty meczu, na lewym skrzydle piłkę otrzymał Łukasz Piszczek,lecz nie dośrodkowywał tylko odegrał do Marka Sekuły który lekko i nie czysto uderzył na bramkę,do piłki przed bramkarzem dopadł Paweł Urban i zapewnił 3 pkt Powiślu.