Zryw Szarów
Krzysztof Mastalerz Trener

Administrator strony

21.10.2014

Zryw Szarów odniósł zwycięstwo w swoim trzecim meczu w tym sezonie po bardzo emocjonującym spotkaniu...

Szarowianiew 10 minucie spotkania prowadzili już 2-0 po bardzo ładnych akcjach i bramkach Maja oraz Nawrota. I w tym momencie kończy się dobra gra gości w tej części spotkania. Szarowianie w kolejnych minutach dają sobie strzelić również dwie bramki po wręcz trampkarskich błędach i schodzą do szatni na przerwe przy wyniku 2-2.Po zmianie stron pierwsze minuty to znowu dominacja Zrywu udokumentowana bramką Nawrota z rzutu wolnego. Po strzelonej bramce goście kolejny raz za bardzo się rozluźnili ... do tego stopnia że w 80 minucie to Wilga prowadziła 4-3!!!. Zimny prysznic i duża mobilizacja w końcówce sprawiły że najpierw w 86 minucie za sprawą Nawrota goście wyrównują a następnie w 88 minucie kolejny raz "Mały" trafia dając zwycięstwo w tym meczu.