22.10.2014

SPARTA WINIARY 0:3 ZRYW SZARÓW

Bramki : 2x Szeleś , Maj

Zryw: Mleko- Tomera, Buchacz, Dominik, Cichoń, - Kuc(60'Jędrzejczyk), Moskal(70'Juszczyk), Kras, Nawrot(60'Szeleś), - Ziółko(62'Socha), Maj

W sobotę (11.10.2014r.) o godzinie 15:30 na własnym boisku Sparta Winiary zmierzyła się ze Zrywem Szarów. W pierwszej połowie nie było wielu akcji zagrażających utracie bramki przez jedną bądź drugą drużynę. Nasz zespół miał dwie niezłe sytuacje. Kilka minut po rozpoczęciu spotkania jeden z zawodników Sparty uderzając piłkę głową nie trafił w światło bramki i futbolówka opuściła boisko. Około 20 minuty gospodarze rozpoczynali grę od rzutu wolnego. Po strzale Piotra Świderka bramkarz gości popisał się świetną interwencją. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0. W przerwie zostały przeprowadzone dwie zmiany. Za Jacka Anioła i Bogdana Sudra na boisko weszli Bartłomiej Guzik i Marcin Talaga. W 49 minucie goście objęli prowadzenie. W 61 minucie w 3 zmianie boisko opuścił Łukasz Sobczyk, a jego miejsce zajął Mirosław Misiorek. Około 67 minuty został podyktowany rzut karny dla gości. Po pewnym uderzeniu Szarów zmienił wynik na 0:2. Dwie minuty później została przeprowadzona ostatnia zmiana. Z boiska zszedł kapitan Przemysław Pitala, a wszedł Sebastian Surówka. Niespełna 10 minut później padł ostatni gol w tym spotkaniu, a zdobyła go drużyna przyjezdna wygrywając tym samym 0:3.

Źródło: Sparta Winiary