Zryw Szarów
Krzysztof Mastalerz Trener

Administrator

03.11.2014

W przedostatnim meczu rundy jesiennej Zryw Szarów pokonał Nadwiślankę Nowe Brzesko aż 7-1.

Jak padły bramki:

6' 1-0  - Prostopadłą piłkę w pole karne posyła Moskal, do piłki dochodzi Kluz, który w sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi gości

10' 1-1 - Błąd w ustawieniu defensorów Szarowa wykorzystuje Komenda, który wychodzi na czystą pozycje i strzałem w długi róg pokonuje Arka Mleko

13'  2-1 - Mariusz Nawrot staje oko w oko z bramkarzem gości, który skracając kąt schodzi z bramki a popularny "Mały" trafia do pustej bramki

24' 3-1 - Sędzia spotkania dyktuje rzut karny dla gospodarzy za faul bramkarza na Maju. Do piłki podchodzi Nawrot i pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce

38' 4-1 - Nawrot oddaje strzał z rzutu wolnego z 30 metra, piłka odbija się jeszcze w polu karnym i wpada bezpośrednio obok bezradnego bramkarza

66' 5-1 - Z bocznego sektora boiska piłkę wrzuca Kuc do której dochodzi Kluz i pięknym strzałem z pierwszej piłki trafia pod poprzeczkę

78' 6-1 - W pole karne gości wpada Ziółko, mija pod drodze jeszcze obrońcę i ładnym strzałem lewą nogą zawija piłkę trafiając w długi róg bramki

90' 7-1 - Nieporozumienie obrońców Nadwiślanki wykorzystuje Nawrot, który dopada do piłki i umieszczą ją obok interweniującego bramkarza