Dawid Jekiełek
roster.substituted.change 75'

adminochodza

27.12.2014

Kolejna wygrana Powiśla,tym razem na trudnym boisku w Ściejowicach.Od początku meczu Powiśle miało przewagę swoją sytuacje zmarnował na początku Łukasz Piszczek,ten sam zawodnik zrehabilitował się kilka minut później gdy dograł piłkę do Marka Sekuły a ten ładnym strzałem po długim rogu dał prowadzanie Powiślu.Pod koniec pierwszej połowy swoje okazje miał Dawid Piskorz ale nie zdobył bramki.W drugiej połowie już na początku zrobiło się 2-0 dla gości po golu właśnie Piskorza który wykorzystał podanie M.Sekuły i zawahanie obrońców.Następna akcja to znów gol Powiśla i znów Piskorza który ładnym strzałem wślizgiem przelobował bramkarza Gwiazdy.Później mecz zrobił się bardziej otwarty,było bardzo dużo wolnej przestrzeni, zwłaszcza w środku pola.Pod koniec meczu w polu karnym został sfaulowany Łukasz Piszczek,sędzia podyktował rzut karny ,który na bramkę pewnie zamienił Karol Grzebinoga.Kolejny bardzo dobry mecz i 3pkt.Trening w środę o 18!!