Tadek90

Utworzono:

19.04.2015

Dunajec Nowy Sącz - Ogniwo Piwniczna Zdrój 5:3 (2:0)

Bramki: 10"Biernacki , 24"Orzeł , 72"Biernacki,76"Kliś, 88"Orzeł. - 65"Cetnarowski(as.Izworski), 67"Damasiewicz(as.Cetnarowski),91"Cetnarowski

Żółte kartki:Michał Wilkołek i Daniel Orzeł

Skład:

Dunajec: Wilkołek-Biernacki,Cieżkowski,Griński,Kowalczyk(60”Kliś),Ligarski,K.Lizoń,Orzeł,Smoleń(82”D.Filip),Tocha,Uroda

Ogniwo:Śmigacz-Sztuczka,Cetnarowski,Kamiński,Malik-T.Lizoń,Radzik(45"Hasior),Mikulski,Izworski,Wójcik-Damasiewicz

W meczu XIX kolejki Ligi Okręgowej Dunajec Nowy Sącz pokonuje wysoko bo aż 5:3 Ogniwo Piwniczna Zdrój jest to trzecia porażka „Mineralnych” z rzędu.

Pogoda w trakcie meczu zmieniała się trzykrotnie najpierw świeciło słonce później padał śnieg i na końcu deszcz

Mecz od początku spotkania nie najlepiej układał się dla ekipy z Piwnicznej bowiem już w 10 minucie Łukasz Biernacki lobuje młodego bramkarza ogniwa piłka jeszcze odbija się od Sławomira Cetnarowskiego i wpada do bramki 1:0 druga bramka dla gospodarzy padła w 24 minucie spotkania Daniel Orzeł pokonuje naszego bramkarza piłka jeszcze przechodzi mu po palcach 2:0

Do końca pierwszej połowy wynik nie zmienił się liczne faule doprowadziły do kontuzji Adama Radzika widać na filmiku w którym zawodnik Dunajca podcina naszego zawodnika za niego na plac gry wchodzi Szymon Hasior i sędzia kończy pierwszą polowe

Od początku drugiej połowy nasz zespół wyglądał inaczej niż w pierwszej połowie zaczynali konstruować groźne akcje i przede wszystkim dokładne podania co przyniosło efekty w postaci dwóch goli najpierw w 65 minucie Sławomir Cetnarowski dostaje podanie w pole karne od Dawida Izworskiego i pod nogami bramkarza znajduje Łukę do bramki 1:0, minutę później wyrównującego gola zdobywa Bartłomiej Damasiewicz który dostaje piłkę w zamieszaniu z lewej strony boiska od Sławomira Cetnarowskiego i pewnym mierzonym strzałem pokonuje bramkarza 2:2

Gry wydawało się ze wszystko idzie po myśli gości do akcji wkracza Łukasz Biernacki który wykorzystał potkniecie obrony i pewnym strzałem pokonuje po raz drugi w tym spotkaniu bramkarza gości 3:2 5minut później było już 4:2 Michał Kliś ogrywa nasza obronę i podwyższa wynik, na kilka minut przed końcem kolejna już 5 bramkę dla Dunajca zdobywa Daniel Orzeł 5:2 , w doliczonym czasie gry Sławomir Cetnarowski pokonuje bramkarza Dunajca i mamy wynik 5:3 szkoda głupich błędów obronnych i licznych strat w pomocy jest to nasza trzecia porażka z rzędu a przed nami pierwszy mecz w rundzie wiosennej w Piwnicznej gdzie przeciwnikiem będzie Huragan Waksmund miejmy nadzieje że chłopaki otrząsną sie z tych przegranych meczów i w końcu będziemy mogli sie cieszyć z kolejnych punktów