Grzegorz Kuchta Trener

Grzegorz Kuchta

20.04.2015

Seniorzy ciągle bez punktów w rundzie Wiosennej

W niedzielę nasi seniorzy zmierzyli się z drużyną z Rzeszotar. Ciężko mówić że była to druga drużyna tego Klubu gdyż w kadrze Tempa znalazło się kilku zawodników z reprezentujące A - klasową drużynę Tempa Rzeszotary. W dodatku ( to już podchodzi pod tradycję ) w naszym podstawowym składzie zabrakło aż 5 podstawowych zawodników. Lukę po nich uzupełnili nasi Juniorzy, którzy w tym tygodniu pauzowali w swoich rozgrywkach. W związku z sytuacją jaka się wyklarowała przed pierwszym gwizdkiem można by powiedzieć, że karty zostały rozdane.

Pierwsze 45 minut potwierdziło scenariusz jaki zakładaliśmy. Ataki Gospodarzy nie miały końca. Akcje za akcją drużyny Tempa nękały naszych defensorów. Pomimo przewagi Tempa udało nam się kilka razy poważnie zagrozić Gospodarzom lecz skuteczność i braki kadrowe to nasza pięta achillesowa. Na przerwę schodzimy z dwójką na plecach i jest to naprawdę najmniejszy wymiar kary.

Druga połowa zaczęła się niespodziewanie od karnego dla naszej drużyny. Gol kontaktowy były dla nas bodźcem to walki o punkty zwłaszcza, że A - klasowcy opuścili boisko po pierwszej połowie. Jednak tak się nie stało. Mirek oddaje piłkę bramkarzowi i nadal przegrywamy 0 : 2. Pomimo lepszej gry naszych zawodników i wielu dogodnych sytuacji w drugiej połowie nie potrafiliśmy zamienić tego na gole i przegrywamy swój drugi mecz w tej rundzie.

W następnym meczu możemy życzyć naszym seniorom przede wszystkim frekwencji a punkty może przyjdą razem z nią.