roster.substituted.change 60'

Grzegorz Kuchta

26.05.2015

Seniorsko - Juniorska Kadra Cisów przegrywa w Polance.

W niedzielne popołudnie odbył się kolejny mecz z Serie C. Nasza drużyna pojechała do Polanki w mocno wymieszanym składzie. Brak połowy podstawowych zawodników seniorów był powodem powołana aż 6 juniorów.

Początek meczów należał do naszej drużyny. Objeliśmy prowadzenie za sprawą Konrada Garbienia, który popisał się cudownym uderzeniem z dystansu a piłka po jego strzale odbija się od słupka i wpada do siatki. Drugiego gola ( a pierwszego w swojej karierze ) zdobył Sylwester Marek, który wykorzystał znakomite podanie od Krzysztofa Golonki i pokonał bramkarza w akcji sam na sam. Przy dwubramkowym prowadzeniu wydawało się, że mamy mecz pod kontrolą. Lecz Editras wziął się do roboty i jeszcze przed pierwszym gwizdkiem Gospodarze zdobywają gola kontaktowego. Druga połowa należała także do Gospodarzy, którzy strzelają nam jeszcze 3 gole i przegrywamy 2 : 4.

Dziękuje przede wszystkim juniorom, gdyż w walce z dużo bardziej doświadczonymi  zawodnikami naprawdę nie ustępowali i walczyli jak równy z równym. Każda minuta na boisku z lepszym przeciwnikiem liczy się dla naszych młodych kadrowiczów podwójnie. Niech chłopaki się ogrywają i za kilka lat niech wyniosą naszą pierwszą drużynę na wyżyny C klasy albo jeszcze wyżej.