Wierchy Rabka – Skalni Zaskale 2:3 (1:2)
2:3 G. Gacek 85

Sędziował Łukasz Królczyk.

Wierchy:Potaczek – Traczyk (48 P. Świder), Pędzimąż, Wróbel, Majerski, Zachara, Janczy (55 Sularz), D. Świder (80 Gocał), Zając, Wietrzyk (70 Białoński), Mrożek.
Skalni:Truty – Mrowca (50 Łęczycki), Sławek, S. Walkosz, Bykowski, N. Gacek, Strama, Czajkowski, G. Gacek, Król, P. Gacek.

Po pierwszej połowie kibice miejscowej drużyny mieli nietęgie miny, ale nadzieję, że po przerwie będzie lepiej. Ich ulubieńcy przegrywali i w tym momencie tracili pozycję lidera. Dwa razy w skarcił ich Król za bałagan w liniach defensywnych. Po przerwie gospodarze zdołali wyrównać, ale 5 minut przed końcem meczu cios w serce zadał im G. Gacek.

Momenty były
0:15 GOL! 1:0 – rozpoczęcie ze środka, zagrana piłka przez Zacharę do Janczego, a ten wrzucił ją na 11 metr, gdzie główkował skutecznie Mrożek.
12 – strzał G. Gacka z 11 metrów ostemplował poprzeczkę.
16 GOL! 1:1 – Strama posłał długą piłkę do Króla, który uderzył po długim rogu i ta wylądowała w bramce.
28 – Mrożek wycofał z pola karnego piłkę na 20 metr do Traczyka. Po jego strzale piękną paradą popisał się Truty.
44 GOL! 1:2 – Strama wypuszcza w „uliczkę” Króla, a ten w sytuacji sam na sam uderza po długim rogu.
50 GOL! 2:2 – Traczyk wyrzuca piłkę z autu, przejmuje ją Zachara, dogrywa do Janczego, który tylko dołożył nogę i futbolówka przekroczyła linię bramkową.
60 – Zachara centruje z rzutu rożnego w pole karne; piłka trafia do Wietrzyka, a ten posyła ją nad bramkę.
85 GOL! 2:3 – zamieszanie pod bramką rabczan; piłka odbija się rykoszetem od obrońcy i wpada do siatki.