Brak kar

Bartłomiej Goryl

Fred Aster

23.03.2015

Zagórzanka Zagórze przegrała 0:1 z Tempem Białka w spotkaniu 16. kolejki chrzanowskiej klasy okręgowej. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 77. minucie Bartłomiej Goryl powtarzając tym samym wynik jesiennej potyczki.

Nie udał się wyjazd piłkarzy Zagórzanki Zagórze do Białki na pierwszy wiosenny mecz, bo mimo że gra była bardzo wyrównana gospodarze potrafili przechylić szalę na swoją korzyść. Decydująca o losach meczu była akcja z 77. minuty kiedy to Łukasz Kryjak pozyskany przed rundą rewanżową ze Sosnowianki Stanisław Dolny wykonywał rzut wolny. Po jego zagraniu Bartłomiej Goryl zdecydował się na uderzenie z "woleja" i ta decyzja okazała się być słuszna bo piłka wpadła do siatki tuż przy słupku. Jak widać błędy z rundy jesiennej powracają, bo to kolejny mecz w którym Zagórzanka traci bramki w ostatnim kwadransie spotkania.

2015-03-22 14:00 Tempo Białka - Zagórzanka Zagórze 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Bartłomiej Goryl 77

Żółte kartki: Łukasz Kryjak, Bartłomiej Goryl, Mariusz Bielarz - Adrian Prażmowski, Marcin Psioda, Marcin Jarczyk

Tempo: Kłapyta - Woźny, Bielarz, M. Marek, S. Marek, Kryjak, Motor (82. Raczek), Pacyga, Puzik, Młynarczyk, Goryl (78. Owsiak)

Zagórzanka: Kominiak - Bujakiewicz, Prażmowski, Radosz, Paliwoda, Jarczyk (65. Tokarek), Pactwa, Bielawski (60. Pieczka), Rejdych, Psioda, Biesek