Adam Michalczyk Kierownik drużyny
Grzegorz Pater Trener

Adrian Pater

01.05.2015

Drużyna Rezerw Podgórza w końcu zainkasowała trzy punkty. W dniu dzisiejszym wzmocniona kilkoma graczami pierwszej drużyny ograła Strażaka Rączna 3:1.

Już w 3minucie meczu Ochałek mógł wyprowadzić krakowski zespół na prowadzenie, jednak jego próba lobu wylądowała na górnej siatce. W 6minucie na bramkę z rzutu wolnego uderzał Knap, ale również nieznacznie się pomylił.

Dopiero w 20minucie piłka znalazła drogę do siatki. Ochałek dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę Muskalskiego i mogliśmy cieszyć się z gola. Druga bramka padła w 38minucie. Chryczyk zagrał prostopadle do Knapa, ten po opanowaniu futbolówki wycofał na szesnasty metr do Winnickiego, który mocnym strzałem po ziemi podwyższył wynik.

W przerwie dokonana została potrójna zmiana z ekipie gospodarzy. W 50minucie jeden z prowadzonych wcześniej graczy miał świetną okazję do zdobycia gola. Był nim Rokita, który jednak nie poradził sobie z dobrą centrą z prawej strony. Trzeci gol dla Podgórza padł w 76minucie z rzutu karnego podyktowanego za faul na Wiatrze W. Jedenastkę pewnie wykorzystał bramkarz, Grabowski. Minutę przed końcem spotkania w pole karne wdarł się Michałek i strzałem pod poprzeczkę pozbawił naszego bramkarza czystego konta w tym meczu.