90'

Grzegorz Pater Trener

Adrian Pater

16.08.2015

W pierwszej kolejce krakowskiej klasy okręgowej zespół Podgórza zmierzył się z reaktywującym się Dalinem Myślenice. Lepsze zawody rozegrali gospodarze spotkania, którzy pokonali krakowskich rywali 5:2.

W pierwszej połowie padły tylko dwie bramki. Wynik otworzył już w 5minucie Andrzej Biel, pokonując Grabowskiego. Na wyrównanie czekaliśmy do 25 minuty, kiedy swoją okazję wykorzystał Sapała.

Druga część spotkania znów bardzo korzystnie zaczęła się dla gospodarzy. Trzy minuty po rozpoczęciu do siatki trafił Dawid Kałat. Kolejny gol padł w 61minucie, a autorem był ponownie Kałat. Szybko, bo dwie minuty później znów do siatki rywali trafił Sebastian Sapała i powstała nadzieja na korzystny rezultat.

W ostatnich dziesięciu minutach Dalin dołożył dwa trafienia, dzięki czemu wysoko zwyciężył. Gole zdobywali Rafał Ogrodny i strzelec pierwszej bramki, Biel.