Dukla Bysina Gospodarze

Mirosław Kluzik

Grzegorz Kuchta

15.10.2015

W sobotę Cisy Harbutowice rozegrały kolejne spotkanie z Duklą Bysiną.Już od pierwszych minut to my dominowaliśmy na boisku mimo iż Dukla miała czasami lekko przewagę, gdyż to oni byli gospodarzami, przez co lepiej znają sztuczna nawierzchnię. Wymienialiśmy podania od zawodnika do zawodnika tworząc sytuacje bramkowe, niestety nie udaje się zdobyć bramki co mści się pod koniec pierwszej połowy, gospodarze wykorzystują swoją jedyną sytuację w pierwszej połowie i obejmują prowadzenie. Nie podawaliśmy się próbując strzelić gola kontaktowego jednak nie udaje się to w pierwszej połowie. W drugiej połowie Dukla nabrała pewności siebie a my "stanęliśmy" na boisku, bramka Dukli negatywnie wpłynęła na naszą grę. Usiłowaliśmy strzelić bramkę, ale bez powodzenia, obrona Dukli była nie do przejścia w tym spotkaniu. Druga połowa była bardziej wyrównana niż pierwsza, sytuacje tworzyliśmy my jak i Dukla. Niestety przegrywamy ten mecz, w przyszłości skuteczności naszej drużyny musi się poprawić jeśli chcemy wygrywać.