Pionier Pisarzowice Gospodarze

Zbigniew Wydra Trener

pionier1994

31.12.2014

Dokładnie takiej rehabilitacji oczekiwali kibice w Pisarzowicach, po zeszłotygodniowej porażce w Jaworzu. W dzisiejszym meczu 8 kolejki bielskiej A-klasy Pionier rozbił Sokoła Zabrzeg aż 12-0! Choć rywal wysoko poprzeczki nie zawiesił, trzeba przyznać, że na ciężkiej i grząskiej murawie podopieczni Zbigniewa Wydry pokazali kawał dobrej piłki, raz za razem rozmontowując linię obronną gości. Już do przerwy Pionier prowadził 5-0, by w drugiej odsłonie gry zaaplikować Sokołowi jeszcze kolejnych siedem bramek. Aż sześciokrotnie piłkę w bramce umieszczał Łukasz Nycz. Do tak wysokiego wyniku przyczynili się również: Damian Gacek - strzelec czterech goli oraz Marcin Muszyński i Sebastian Górny, którzy zdobyli po jednym trafieniu. Wynik końcowy 12-0, jest wyrównanym wynikiem z sezonu 1994/1995, gdy wówczas w takim właśnie stosunku z Pionierem poległa ekipa z Zatoru. Już za tydzień Pionier uda się do Mazańcowic, czyli czeka nas nie lada gratka dla kibiców.