LKS II 45 Bujaków Gospodarze

Grzegorz Sklorz Trener

Dawid Potyka

13.08.2014

Mecz źle rozpoczynają gospodarze w 4 minucie po nie potrzebnym faulu sędzia wskazuje na 11 metr, ale szczęście tego popołudnia było z gospodarzami zawodnik Orła pudłuje trafiając obok bramki. W 18 minucie po dobrym uderzeniu z rzutu wolnego z ponad 20 metrów drużyna gości wychodzi na prowadzenie, trzy minuty później goście prowadzą już 0:2. Ale młodzi zawodnicy z Bujakowa nie poddali się w 23 minucie doskonała akcja Sebastiana Potyki który pięknym strzałem lobuje bramkarza i zdobywa kontaktowego gola. Do końca pierwszej połowy już bramek nie było. W 63 minucie po faulu na skraju pola karnego sędzia tym razem daje rzut karny dla gospodarzy którego pewnie na bramkę zamienia Sebastian Potyka. W 72 minucie w zamieszaniu pod bramkowym goście ponownie wychodzą na prowadzenie, gdy się już wydawało że w tej chwili bardziej doświadczona drużyna Orła która na co dzień występuje w A-Klasie dowiezie prowadzenie do końca, w 78 minucie "Młode Wilczki z Bujakowa" doprowadzają do wyrównania Sławomir Twardoch dostaję dobrą piłkę i będąc tuż przed bramką pewnym strzałem trafia do siatki. Gdy się już wydawało że będzie dogrywka na którą obie drużyny już chyba czekały, w 93 minucie po rzucie wolnym i zamieszaniu pod bramkowym Wojciech Prasoł trafia do siatki i mamy 4:3 dla Bujakowa. Przed meczem mało kto się spodziewał awansu do kolejnej rundy "Młodych Wilczków z Bujakowa" był to debiut tej drużyny w oficjalnych rozgrywkach w takim składzie Ci młodzi chłopcy zagrali tylko w kilku sparingach przed tym sezonem, drużyna Orła to doświadczona drużyna która już od paru sezonów występuję W A-Klasie. Po takim zwycięstwie w ostatnich minutach w pierwszym oficjalnym meczu "Młode Wilczki z Bujakowa" mogą uwierzyć w siebie i sprawić w tym sezonie nie jedną niespodziankę w C - Klasie, a może nawet w Pucharze Polski gdzie w drugiej rundzie spotkają się z wygranym z pary KS Rachowice / Fortuna Gliwice"

Dziękujemy za Relacje!!!