UKS Górnik Libiąż - Iskra Klecza Dolna

Paweł Wasilewski

Marcin Lurka

31.08.2014

Górnik Libiąż - Iskra Klecza 0-1 (0-0)

0-1 Paweł Wasilewski 87 (karny)

Sędziowali: Marcin Ciepły - Maciej Koster, Janusz Krupnik (KS Kraków). Żółte kartki: Ambroziak, Kułaga - Wasilewski.

GÓRNIK:Smok - Ambroziak, Górka, Wantulok (80 Chrząszcz), Kułaga, Wilczak (66 Dulowski), Szczurek (58 Szostek), Gucik, Jamróz, Szlęzak, Burza. Trener: Andrzej Kos.

ISKRA:Kozieł - Marek, Drechny, Wasilewski, Czaicki, Sobala, Kowalczyk (90 Witek), Frączek (75 Biel), Smagło (81 Żak), Orłowski (60 Woźniak), Kukieła. Trener: Mariusz Rusinek.

W zespole z Kleczy grał w ostatnim kwadransie Adrian Biel (zastąpił Adama Frączka), który nie był wpisany do protokołu meczowego. Sędzia Marcin Ciepły z Krakowa odnotował to, więc zapewne spotkanie zostanie zweryfikowane jako walkower 3-0 dla Górnika. Decyzja w środę na posiedzeniu Wydziału Gier MZPN.

Oficjalnie zespół Iskry w tym meczu prowadził Mariusz Rusinek, bowiem trener Filip Niewidok odsiadywał karę. W niedzielę Niewidok zadzwonił do jednego z członków Wydziału Gier MZPN i chciał się upewnić, że jego zespół przegra walkowerem. Zarazem potwierdził, że to on przygotował przed spotkaniem skład, więc w dużej mierze odpowiada za powstałe zamieszanie. Trzeba jednak dodać, że braku piłkarza w dokumencie nie zauważył kierownik drużyny, a także podpisujący sprawozdanie kapitan drużyny.