Wiślanie Jaśkowice - Górnik Libiąż 2-1 (1-0)

1-0 Maciej Wcisło 35

2-0 Michał Morawski 47

2-1 Damian Kułaga 76 (karny)

Sędziowali: Seweryn Kozub - Michał Mrzygłód, Sławomir Pudło (KS Brzesko). Żółte kartki: Piotr Dolczak, Jakub Krasuski, Maciej Morawski, Marcin Morawski, Michał Morawski –Krzysztof Dulowski, Bartłomiej Kurzak, Krzysztof Smok. Czerwona kartka–Szymon Wantulok (67, gwałtowne uderzenie przeciwnika ręką wplecy podczas przerwy w grze).

WIŚLANIE:Chmura–Dolczak, Marcin Morawski, Galos, Michał Morawski (68 Kazek), Radwański (68Maciej Morawski), Krasuski (46 Chlipała), Poniedziałek, Szwajdych, Węgrzyn, Wcisło. Trener: Wojciech Ankowski.

GÓRNIK:Smok–Szostek (46 Patyk), Ambroziak, Kułaga, Dulowski, Bartoszewicz (67 Chrząszcz), Wilczak,Szczurek, Wantulok,Burza, Kurzak. Trener: Andrzej Kos.

W II połowie–przy stanie 2-0–Wiślanie nie wykorzystali rzutu karnego (obrona Smoka). Goście, choćgraliod 67 minuty w osłabieniu, zdołali strzelić bramkę.