Wolni Kłaj Gospodarze

Krzysztof Kałuziński Kierownik drużyny

LKS ŚLEDZIEJOWICE

17.08.2014

Niestety wynik nie obrazuje sytuacji panującej na boisku. Piłka nożna jest grą błędów, kto tych błędów popełni mniej ten wygrywa mecz. Mamy nadzieję ,żew Kłaju Nasi zawodnicy wyczerpali limit błędów na cały sezon. Takich prezentów nie można robić na tym szczeblu rozgrywek. Za każdym razem miały one dla Naszej drużyny katastrofalne skutki w postaci straconych bramek. Jeszcze jedna prawda boiskowa mówi ,że za ładną grę (momentami) nie są przyznawane punkty. Obiektywnie rzecz ujmując wynik powinien być zbliżony do remisu a nawet z małym wskazaniem dla Śledziejowic. Nie można odmówić zawodnikom zaangażowania oraz chęci w dążeniu do osiągnięcia dobrego rezultatu.Brakło zimnej głowy w sytuacja podbramkowych oraz konsekwencji w realizowaniu założeń przedmeczowych. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych z których co najmniej dwie - trzy powinny być wykorzystane. Potrzeba trochę czasu aby drużyna, która w 70% zmieniła skład personalny zaczęła lepiej się rozumieć na boisku. Momentami już wyglądało to całkiem nieźle - pracujemy nad tym aby tych momentów było więcej.