LKS Wicher Stróża Gospodarze

Grzegorz Kuchta

02.09.2014

Kompromitacja w Stróży

Nasi seniorzy po słabym meczu z Tempem rozegrali chyba najgorszy mecz w swojej krótkiej historii. Demolując Wicher pod kątem posiadania piłki i strzałów na bramkę nie potrafiliśmy przełożyć tego na strzelone gole.

Już od pierwszych minut rzuciliśmy się do ostrego ataku. Akcja za akcją naszej drużyny mogły sprawiać wrażenie,że to będą łatwe 3 punkty. 20 minuta gry pierwsze zagrożenie w naszym polu karnym ( po naszym błędzie w defensywie ) i przegrywamy 0 :1. Po strzelonej bramce cisnęliśmy dalej lecz bramkarz Gospodarzy miał magnes na piłkę i wszystkie strzały kończyły się w Jego rękach lub za bramką. 30 min. rzut karny dla Wichra i przegrywamy 0 : 2. Lecz my dalej nacieramy i dalej nie strzelamy. Do przerwy 2 : 0 dla Wichra

Druga połowa była bardzo podobna. My atakujemy, strzelamy i na tym się kończy bo wynik pozostaje bez zmian. Nawet do pustej bramki nie potrafiliśmy trafić.

Gola na otarcie łez strzela Krzysiu z akcji sam na sam. Pomimo dalszych naszych ataków nie potrafiliśmy tego wykorzystać i wywieść jakiekolwiek punkty ze Stróży. Na domiar złego czerwień dostał Maciej K. Wicher zdobywa swoje pierwsze punkty na naszej drużynie co jest dla nas dodatkowo dołujące. Wynik meczu 2 : 1 dla Wichra.

Ciężko opisywać mecz w którym marnujemy około 15 sytuacji strzeleckich z czego co najmniej 5 stuprocentowych. Wstyd i kompromitacja w biały dzień. W następną niedzielę będziemy mieli okazję zamazać ten blamaż w meczu z Iskrą.