Bystry Nowe Bystre – Babia Góra Lipnica Wielka 2:2 (2:1)

Sędziował Michał Buła.
Żółte kartki: W. Staszel , Z. Staszel – Wontorczyk.

Bystry:Zep – W. Staszel, Z. Staszel, T. Staszel, A. Bobak, Kwak, Potrząsaj, W. Jarosz, Molek (83 B. Jarosz), Tylka, Proszek (46 Matkowski).
Babia Góra: Ł. Bandyk – Dziadoń, Lichosyt (46 Kudzia), G. Dyrda (85 S. Skoczyk), Węgrzyn, Pawlak, G. Skoczyk, Wontorczyk, Kulawiak (64 Michalak), Janiczak, T. Lach.

Początek dla gości, którzy objęli prowadzenie. Potem inicjatywę przejęli gospodarze, którzy na przerwę schodzili z jednobramkową przewagą. W drugiej części meczu więcej gry było w środku pola, grano od szesnastki do szesnastki. Wszystkie ataki rozbijały się o obrońców. Stąd też rzadko kończono akcje dobrą strzelecką pozycją. Goście dążyli do przerwania złej passy i połowicznie się im to udało.

Momenty były
6 GOL! 0:1 – wrzutka z boku boiska; obrońca wyskoczył do główki, ale piłkę dziobnął T. Lach i umieścił ją obok wybiegającego bramkarza.
27 GOL! 1:1 – piłka do wrzutce Molka odbiła się od obrońcy i W. Jarosz w sytuacji sam na sam trafił w krótki róg bramki.
34 – G. Skoczyk z 30 metrów soczyście uderzył, piłka pofrunęła nad bramką.
37 – Janiczak w wybornej sytuacji po kiksie obrońców; z 11 metrów uderza nad bramką.
42 – po prostopadłym podaniu Molek z W. Jaroszem stanęli przed szansą zdobycia gola, ale bramkarz był szybszy, uprzedził ich zamiary.
42 GOL! 2:1 – Potrząsaj faulowany w polu karnym. Skutecznie „jedenastkę” wykonał Bobak, umieszczając piłkę w górnym rogu bramki.
76 GOL! 2:2 – piłka odbiła się od obrońcy Bystrego, przechwycił ją Wontorczyk i uderzył po długim rogu nie do obrony.