Lepietnica Klikuszowa Gospodarze

Admin_1999

31.08.2014

Momenty były:

5 GOL! 1:0 – wyrzut z autu M. Gała na 5 metr, obrona gości pogubiła się i Opychał z bliska wpakował piłkę do siatki.
7 – Hasior piętką zagrał do Tokarczyka, a ten w wyśmienitej sytuacji przestrzelił.
14 – po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Syjud główkował; piłka pofrunęła nad poprzeczką.
18 – Tokarczyk zagrał do Hasiora, a jego uderzenie z trudem obronił Jaróg.
28 – strzał Tokarczyka pod poprzeczkę; piękna parada Jaroga.
37 GOL! 2:0 – krótko wykonany rzut rożny. Piłkę po strzale M. Gała odbija bramkarz, a Opyrchał pakuje ją pod poprzeczkę
38 GOL! 3:0 – koronkowa akcja gospodarzy. P. Matuszek zagrywa do Antolaka, a ten do środka do Chorążaka, który lokuje futbolówkę z pustej bramce.
41 GOL! 4:0 – wyrzut z autu Antolaka; M. Gał główką pakuje piłkę w sam winkiel bramki strzeżonej przez Janaczyka.
53 – Antolak nie wykorzystuje sytuacji sam na sam broni Janiaczyk.
62 – M. Gał był ostro atakowany w polu karny, ale zdołał oddać strzał. Bramkarz jednak był górą.
67 GOL! 4:1 – gospodarze nadziali się na kontrę. Obrońcy gospodarzy zapędzili się pod bramkę przyjezdnych i Polak to wykorzystał. Zagrał do nadbiegającego Tokarczyka, a ten zrobił swoje.
75 – Duda główkował obok słupka.
80 – Antolak w sytuacji sam na sam faulowany był przez Syjuda, który za moment musiał pożegnać się z kolegami i udać się pod prysznic.
81 GOL! 5:1 – w konsekwencji powyższej sytuacji był wolny z okolic 20 metrów. K. Chorążak zamienił go na gola.
86 GOL! 6:1 – Budziak wypuścił w uliczkę M. Gała. Ten co prawda nieczysto trafił w piłkę, ale interwencja bramkarza też była nienajlepsza i piłka wturlała się do bramki.
90 +1 – drugą żółtą kartkę ujrzał Hasior i musiał opuścić boisko.