roster.substituted.change 28'

kurek

22.09.2014

Sport Podhale - Hokej, Piłka nożna, Unihokej, Nowy Targ, Zakopane

Długo trwała walka o zdominowanie środka pola. Grano twardo, toteż gwizdek sędziego był w ciągłym użyciu. Od początku zrobiło się ciasno, jak tylko któryś z zawodników był przy piłce, to szedł atak, było też kilka kos. Coś drgnęło w tym schemacie w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. Zrobił się ciekawy mecz, który po przerwie zepsuła ulewa. Boisko pokryła woda. Trudno było zawiązać składną akcję, bo piłka w „basenie” zatrzymywała się piłkarzom. W tych warunkach lepiej czuli się gospodarze, którzy też lepiej kondycyjnie wytrzymali trudy meczu i zadali dwa decydujące ciosy.

Momenty były
18 – Wróbel z wolnego nie zdołał pokonać Pępka.
22 – trójkowa kontra gospodarzy, która nie zakończyła się sukcesem, gdyż ostatnie podanie było niedokładne i nie znalazło adresata.
28 – M. Gał z 18 metrów obok bramki.
34 – niebezpieczny strzał Opychała broni Rypel.
35 – Wróbel przegrywa pojedynek jeden na jeden z Pępkiem, a Chudoba uprzedza dobitkę Michalaka. Sprzątnął mu futbolówkę sprzed nosa.
40 – Kulak uderza z 20 metrów, Pępek paruje piłkę na róg.
43 GOL! 1:0 – zagranie Antolaka stadiony świata. Na 20 metrze nawinął obrońcę i wkręcił piłkę w długi róg bramki.
44 – Chorążak ze skrzydła zagrywa do M. Gała, ten wycofuje piłkę do T. Matuszka, a ten nie trafia w światło bramki.
45 – po rzucie rożnym B. Gał uderza pod poprzeczkę, ale na posterunku jest bramkarz, poprawka Opychała z główki otarła się o słupek.
51 – Hodana po rzucie rożnym dośrodkował do Wójtowicza, a ten uderzył z pierwszego, tyle, że niecelnie.
52 – M. Gał w sytuacji sam na sam przerzucił bramkarza. Do piłki toczącej się do pustej bramki biegł obrońca i P. Matuszek. Ten ostatni mocno naciskany przestrzelił w dogodnej sytuacji.
56 – Paś sam na sam, Pępek wybija piłkę na róg.
59 GOL! 1:1 – Paś wypuścił Michalaka, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Pępka.
78 GOL! 2:1 – klikuszowianie rozklepali defensywę rywala. W finalnej części akcji Opychał wrzucił piłkę do M. Gała, a ten za moment utonął w objęciach kolegów.
88 GOL! 3:1 – indywidualna akcja M. Gała, który mimo ostrego kąta zdołał ulokował piłkę w przeciwległym rogu bramki.