Drama Kamieniec Gospodarze
Sokół Łany Wielkie Goście

Kamieniec

Drama Kamieniec
Michał Bednarz Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „KURWA TO JEST POŚREDNI”
Jakub Zarzycki Gwałtowne, agresywne zachowanie - kopnięcie przeciwnika w nogę.
Krzysztof Romanowski Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego.
Sokół Łany Wielkie
Nieznany zawodnik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Nieznany zawodnik Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę.
Nieznany zawodnik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Nieznany zawodnik Zatrzymanie rękoma zawodnika drużyny przeciwnej w celach taktycznych, przeszkadzając mu w dojściu do piłki.

Jakub Zarzycki Trener

Wierzba

24.08.2014

Opis za stroną http://www.sokollany.pl/ :

W II kolejce zabrzańskiej "Serie A" , pokonujemy w Kamieńcu miejscową Dramę 3:1 (2:0). Mecz od początku stał na wysokim poziomie , obie drużyny grały w piłkę a nie bezmyślnie kopały ją do przodu. W pierwszej połowie gospodarze nie stworzyli wielu dogodnych sytuacji bramkowych , za to Sokół groźnie kontratakował i po dwóch takich akcjach padły bramki . Najpierw Mateusz Raczyński zagrywa na lewą stronę do Roberta Satory , a ten celnie dorzuca piłkę i Łukasz Czaja pakuje ją z ostrego kąta do bramki. Drugi gol pada po rajdzie prawą stroną i strzałem z 16 metrów , autorem ponownie okazał się popularny "Czajnik". W drugiej połowie cofnęliśmy się na własną połowę i mądrze staraliśmy się nie dopuścić do straty bramki ,a zarazem coś jeszcze ustrzelić . W 83 min po strzale z rzutu wolnego pada bramka kontaktowa i Drama coraz śmielej atakowała choć chwilę wcześniej jeden z zawodników gospodarzy opuścił boisko po czerwonej kartce za faul . Swój dzień miał Łukasz Czaja który trzecią bramką odebrał zawodnikom z Kamieńca nadzieję na punkty , a tym samym skompletował hat-tricka. Zasłużenie wywozimy z ciężkiego terenu cenne punkty i spokojnie koncentrujemy się przed niedzielnym spotkaniem , przeciwnikiem będą Orły Bojszów.