Gajowianka Gaj Gospodarze

Grzegorz Pater Trener

Adrian Pater

07.09.2014

Druga drużyna Podgórza w meczu 3.kolejki A-klasy przegrała z vice-liderem tabeli, Gajowianką Gaj 2:1. Gospodarze spotkania obie bramki zdobyli w pierwszej połowie. W pierwszej sytuacji po prostopadłej piłce ze środka boiska, napastnik znalazł się sam na sam z Grabowski i strzałem w długi róg trafił do siatki, odbijając jeszcze futbolówkę od słupka. Drugi gol padł z rzutu karnego podyktowanego za faul w polu karnym Browna. Grabowski w tym spotkaniu uchronił jeszcze swoich kolegów od straty kolejnych bramek dobrze interweniując do końca spotkania. Dla przyjezdnych najlepszą okazję do zdobycia gola miał Kostrz, ale po zagraniu Niemirskiego z lewej strony, nie zdołał skierować futbolówki w stronę bramki. Swoją szansę miał także W.Wiater, który trafił w interweniującego bramkarza po podaniu Sapały. Z dystansu próbował jeszcze Anaszkiewicz, lecz uderzył za lekko. Honorowa bramka dla Podgórza padła w końcówce spotkania, kiedy to Niemirski przymierzył z rzutu wolnego. Blisko wyrównującego gola był Krzywonos, ale główkując trafił w bramkarza gospodarzy.