PKS Cedronka Gospodarze

Grzegorz Pater Trener

Adrian Pater

10.09.2014

Drużyna Rezerw Podgórza w swoim czwartym spotkaniu ligowym odniosła dziś drugie zwycięstwo, drugie w wyniku 3:0. Mecz z Cedronką rozpoczął się od wyrównanych ataków obu zespołów, ale z lekką przewagą gości, którzy szybko zdobyli pierwszą bramkę. Knap dośrodkował z rzutu rożnego, a na długi słupek wbiegł niepilnowany Anaszkiewicz i umieścił futbolówkę w siatce. Gospodarze odgryźli się kilkoma sytuacjami, m.in. raz piłka trafiła w poprzeczkę po strzale jednego z rywali. Swoją okazję do podwyższenia wyniku miał Sapała, ale trafił w bramkarza, natomiast drugi raz na listę strzelców mógł wpisać się Anaszkiewicz, ale tym razem nie zdążył zamknąć dośrodkowania z rożnego.

Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków gospodarzy, ale na szczęście dobrze spisywał się dziś Grabowski, broniąc wszystkie sytuacje. Spotkanie trochę się uspokoiło, kiedy Ochałek trafił do siatki po długim wykopie Grabowskiego i wygranej walce w powietrzu przez Sapałe. Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Ochałek, uderzając z rzutu wolnego na szesnastym metrze nad murem.