Bartłomiej Rutkowski Drugi trener

Z.K.

30.08.2014

Pierwszy mecz tego sezonu zakończył się remisem i jednak wielkim niesmakiem.

Zawodnicy naszej drużyny podeszli do tego meczu chyba zbyt swobodnie i spokojnie.

3' pierwsza akcja podbramkowa naszej drużyny

6' Maciek trafia w poprzeczkę

7' kolejny strzał-tym razem Paweł Pietruszewski silnie uderza piłkę w światło bramki jednak bramkarz ręką kierujelot piłki na słupek

11' Paweł Skubisz strzela wysoko ponad bramką

13' tym razem zawodnik gospodarzy strzela ponad naszą bramką

17' kolejny strzał zawodnika Tarnowiczanki w kierunku naszej bramki

następuje seria słabszej gry naszej drużyny i błędów, okres przewago drużyny gospodarzy

23' strzał Pawła Skubisza obok bramki po kombinacyjnej akcji naszej drużyny

24' akcja naszej drużyny, Bartek podaje do Oskara i ten pewnie zdobywa bramkę 1-0 dla Piasta

25' kolejna próba zdobycia bramki przez Oskara ale tym razem piłka nieznacznie mija bramkę gospodarzy

28' kolejne zagrożenie pod bramką gospodarzy ale Adzio posyła piłkę obok bramki

29' kolejny raz Oskar próbuje strzelić bramkę ale piłka mija bramkę

30' kolejna nasza akcja zakońzona strzałem

tym razem zawodnicy Tarnowiczanki wywalczyli rzut rożny i do piłki dochodzi zawodnik strzelając głową obok naszej bramki

31' kolejna dobra akcja Piasta

36' kolejna kombinacyjna akcja naszej drużyny i Apski strzela nad bramką

37' akcja Tarnowiczanki i błąd zawodników obrony zmusza Szacha do wyjścia przed pole karne, i niestety broni strzał ręką za co sędzia musiał pokazać czerwona kartkę naszemu bramkarzowi. Za Szacha wchodzi Szombier i z boiska schodzi Bartek. Zawodnicy Tarowiczanki wukonują rzut wolny. Silny strzał w długi róg z trudem ale efektownie broni Szombier.

koniec I połowy

Drugą połowę rozpoczynamy bez kolejnych zmian

43' Tarnowiczanka rozpoczyna od zmasowanych ataków drugą połowę, strzał na naszą bramkę-broni Szombier

45' zmiana Piast- za Pietrucha wchodzi Maro

48' Niestety zagranie ręką Marka i sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy. Gol na 1-1

50' zmiana Piast- za Adzia wchodzi Kupszy

53' rzut wolny dla Tarnowiczanki, a na boisku i wokół atmosfera staje się coraz bardziej nerwowa

57' strzał Kuby obok bramki

58' zmiana Piast- za Oskara wchodzi Koti

59' rzut rożny dla naszej drużyny po którymnasz zawodnikmocnym strzałem trafia w bramkarza

62' rzut rożny dla gospodarzy

66' na wysokości pola karnego nasz zawodnik przy linii bocznej fauluje zawodnika gospodarzy

70' strzał zawodnika gospodarzy i piłka mija nasza bramkę

72' Adzio w końcówce swojej akcji niecelnie podaje piłkę i ja tracimy

73' ładna akcja gospodarzy zakończona zdobyciem bramki na 2-1 !

74' z lewej strony w durzym zamieszaniu Maciek wrzuca piłke w pole karne gospodarzy i przy biernej postawie zawodników Tarnowiczanki piłka wlatuje do ich bramki 2-2 !

sędzia? w końcówce spotkania dolicza do czasu gry jeszcze 3 minuty ale wynik już się nie zmienia

kolejny mecz rozegrany zostanie w środę 3.09.2014 o godzinie 17:00 na boisku przy ulicy Robotniczej. Przeciwnikiem będzie drużyna TS Szombierki Bytom.