Autor:

Z.K.

Utworzono:

05.10.2014

Przed wyjściem na boisku było widać mobilizację wśród zawodników. Sztab trenerski jasno wyznaczył cele na dzisiejszy mecz.

2' pierwsza akcja i podanie prostopadłe Kamila Kotowicza do Marka Kamińskiego, który strzela i piłka trafia w zawodnika Gości

po chwili kolejna akcja naszej drużyny, tym razem Kacper Zimerman strzela z dystansu ale niecelnie

5' rzut wolny dla Tarnowiczanki, strzał i piłkę wybija Paweł Szombierski

7' akcja naszej drużyny kończy się przejęciem piłki przez bramkarza i ten zbyt długo trzyma ją w rękach na co zareagowała sędzia spotkania dyktując rzut wolny pośredni. Piłkę we wskazanym miejscu ustawił Paweł Skubisz. Mateusz Kasprzyk lekko ruszył piłkę, a Paweł mocnym płaskim udarzeniem pokonał bramkarza Gości 1-0 !

od tego czasu zaczęła rysować sie przewaga Piasta na boisku jednak nie przekładało sie to na zdobycie kolejnych bramek.

18' zamieszanie pod naszą bramką, nasi piłkarze trochę opieszale i chaotycznie próbują wyjść spod opresji i w końcu piłka ląduje poza bramką. Rzut rożny dla Gości

24' Marek Kamiński podaje do Oskara Włodarczyka ale ten niestety znajduje się na pozycji spalonej

32' Mateusz Kasprzyk mija kolejnych zawodników Gości, oddaje strzał ale ponad bramką

34' faul na Mateuszu Kasprzyku, piłkę w pole karne wrzuca sam poszkodowany prosto na głowę Kacpra i piłka wpada do bramki 2-0

36' jedna z kolejnych akcji Mateusza, wychodzi sam na sam z bramkarzem ale nie zdobywa bramki

38' następna akcja naszej drużyny ale po podaniu sędzia odgwizduje pozycje spaloną naszego zawodnika

40' koniec pierwszej połowy

druga część rozpoczyna się od zmiany w naszej drużynie

41' za Kamila Kotowicza wchodzi Szymon Kania

44' wrzukta Szymona Kani do Oskara Włodarczyka, Oskar strzela, broni bramkarz Gości

50' zmiana za Sebastiana Pociechę wchodzi Adam Witoszek

do 55' kolejne akcje Piasta, których nie potrafimy zakończyć strzeleniem bramki

55' rzut wolny dla Tarnowiczanki, sędzia pokazuje żółte kartki Pawłowi Skubiszowi oraz zawodnikowi Gości

57' kolejna szybka akcja Piasta, Adam Witoszek podaje do Szymona Kani, który pokonuje bramkarza Gości i jest 3-0

59' Mateusz Kasprzyk strzela i trafia w bramkarza

60' zmiana za Pawła Pietruszewskiego wchodzi Daniel Błach

60' Mateusz Kasprzyk podaje do Szymona Kani, który wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela obok bramki

65' zmiany

za Pawła Szombierskiego wchodzi Michał Bodys

za Oskara Włodarczyka wchodzi Bartek Paduch

za Marka Kamińskiego wchodzi Tomek Gajda

67' zamieszanie w polu karnym Gości, do piłki dochodzi Szymon Kania, strzela, piłka trafia w słupek i wychodzi na aut

70' jedna z kolejnych w dzisiejszym meczu indywidualna akcja Mateusza Kasprzyka, podanie do Szymona Kani ten podaje dalej do Kacpra Zimermana, który strzela ponad bramką Gości

74' Kacper Zimerman ogrywa klilku zawodników Gości, podaje prostopadlą piłkę do Mateusz Kasprzyka, a ten w końcu trafia do bramki Tarnowiczanki 4-0

77' Mateusz Kasprzyk strzela obok bramki

78' faul Tomka Gajdy na zawodniku Gości i niestety za to otrzymuje żółtą kartkę

79' po raz kolejny Mateusz Kasprzyk jest sam na sam z bramkarzem ale nie zdobywa kolejnej bramki dla Piasta

80'+2 Szymon Kania po rzucie rożnym głową kieruje piłkę w zewnętrzna boczną część siatki