Autor:

Z.K.

Utworzono:

26.10.2014

Do dzisiejszego meczu przystępowaliśmy w przetrzebionym kontuzjami i chorobami zespole.

o godzinie 17:00 Sędzia po raz pierwszy zagwizdał w tym meczu.

4' pierwszy rzut rożny dla Gospodarzy

akcje toczyły się w środkowej części boiska, raz po jednej, raz po drugiej stronie boiska

12' błąd zawodnika MSPN, piłkę przechwytuje Kamil Kotowicz, podciąga bliżej bramki, strzela i jest 1-0 dla Piasta

znowu przez kilka minut akcje toczą się raz po jednej raz po drugiej stronie boiska

23' strzał zawodnika MSPN zza pola karnego i piłka ląduje w siatce Piasta 1-1

24' spalony MSPN

25'akcja zawodników MSPN kończy się zdobyciem bramki, jest 2-1

28' rzut wolny dla Piasta

34' błąd zawodnika Piasta, piłkę przejmują Gospodarze, strzał w kierunku naszej bramki, Mateusz Szechyński wybija piłkę poza boisko-rzut rożny

W drużynie Piast mnożą się niecelne podania, dużo strat, zawodnicy źle ustawiają się na boisku; jednakże drużyna MSPN nie wykorzystuje tworzonych sytuacji i wynik do zakończenie pierwszej połowy nie zmienia się.

drugą połowę rozpoczynamy bez zmian,

42' błąd obrońcy Piast, strzał na bramkę i piłka po odbiciu się od jednego z naszych zawodników wychodzi poza linie końcową boiska-rzut rożny MSPN

43' kolejna akcja, rzut wolny dla MSPN

44' kolejny rzut wolny dla MSPN, strzał ponad bramka Piasta

45' spalony MSPN

45' faulowany zawodnik MSPN przez Maćka Boryckę za co zawodnik Piasta zobaczył żółta kartkę

50' rzut wolny Piast

52' kontra Piasta kończy się rzutem rożnym

zmiana za Kamila Kotowicza wchodzi Szymona Kania, a za Oskara Włodarczyka wchodzi Bartek Paduch

56' rzut rożny MSPN, piłkę zmierzająca do naszej bramki wybija Maciek Borycka

58' błąd zawodnika Piasta, do piłki dochodzi zawodnik MSPN i strzela ale piła nieznacznie przelatuje obok bramki

67' zmiana  - za Mateusza Szechyńskiego wchodzi Michał Bodys

70' faulowany Mateusz Kasprzyk za co zawodnik MSPN otrzymuje żółtą kartkę, za komentowanie decyzji sędziego drugi zawodnik MSPN także zobaczył żółtą kartkę

zmiana - za Kubę Starzyńskiego wchodzi Dawid GolasińskI

77' rzut rożny MSPN

80' strzał zawodnika MSPN w samo okienko bramki Piasta-bramkarz był bez szans 3-1

83' podłamani zawodnicy Piasta w łatwy sposób dają się ograć piłkarzom MSPN i to kończy się zdobyciem przez nich kolejnej bramki 4-1