Autor:

Z.K.

Utworzono:

02.11.2014

W dalszym ciągu Trener nie może liczyć na wszystkich zawodników ze względu na ich kontuzje.

Dodatkowo przed meczem dowiedzieliśmy się, że przyjdzie nam się zmierzyć z zespołem na co dzień występującym w Lidze Śląskiej rocznika 98.

W poprzedniej rundzie zatem graliśmy z zupełnie inną drużyną. Zawodnicy nie wiedząc o tym przystąpili do spotkania jak z każdym innym zespołem i tak też miało być.

2' strata piłki naszego zawodnika i drużyna Gości groźnie kontrują, piłka ląduje za bramką , rzut rożny dla Polonii, Polonia wykonuje rzut rożny, piłka dochodzi do ich zawodnika, strzał-wysoko ponad bramką

5' akcja Polonii - spalony

7' tym razem nasi zawodnicy wywalczyli rzut rożny. Piłkę uderza Kuba Starzyński, przejmuje ją Kamil Kotowicz, wrzuca na głowę do Kacpra Zimermana ale po strzale głową piłka przelatuje nad bramką

9' rozpoczynamy akcję, Kacper Zimerman zostaje faulowany

10' akcja Polonii,lewą stroną Wiciowi ucieka zawodnik Polonii, jest już tylko przed naszym bramkarzem i pokonuje go, 0-1

13' faul na Oskarze Włodarczyku

14' kolejna groźna akcja Polonii po której piłka wychodziza linię końcową boiska

15' kolejna akcja Polonii ale łapiemy ich zawodnika na pozycji spalonego

17' kolejna akcjadrużyny Polonii, obrona troszkę zaspała, przed napastnikiem Polonii zostaje tylko nasz bramkarz, który zostaje przelobowany i Polonia prowadzi 0-2 !

18' budujemy akcję, Goście przerywają ją faulując Szymona Kanię

19' nasi tracą piłkę, Goście szybko przenoszą się w okolicę naszej 16tki ale tym razemzdecydowany powrót Kamila Kotowicza i akcja zostaje przerwana

24' kolejny faul na zawodniku Piasta (Oskar Włodarczyk)

25' tym razem nasi faulują zawodnika Polonii

26' przed polem karnym Polonii do piłki dochodzi Maciek Borycka, oddaje strzał ale za lekko, piłkę łapie bramkarz

28' Kacper Zimerman próbuje odzyskać piłkę i niebezpiecznie zagrywa za co sędzia odgwizduje faul

30' akcja naszej drużyny, Adam Witoszek odzyskuje straconą piłkę,podaje do Kamila Kotowicza i ten strzela na 1-2

31' drużyna Polonii mocno naciska i w ogromnym zamieszaniu pod naszą bramką udaje nam się odzyskać piłkę

34' strzał zawodnika Polonii obok naszej bramki

37' akcja Piasta, Oskar Włodarczyk podaje do Marka Kamińskiego, ten powrotnie podaje do Oskara Włodarczyka w efekcie końcowym Oskar pokonuje bramkarza Gospodarzy 2-2

38' złe zagranie zawodnika Piasta, piłkę przejmuje zawodnik Polonii, oddaje strzał ponad bramką Piasta

39' akcja Piasta, faulowany nasz zawodnik, Kamil Kotowicz oddaje strzał z rzutu wolnego-bardzo mocny ale też niecelny

40' sędzia kończy pierwszą połowę

41' drugą połowę rozpoczynamy zmianami; za Mateusza Szechyńskiego wchodzi Paweł Szombierski, za Szymona Kanię wchodzi Mateusz Kasprzyk

41' faulowany Adam Witoszek

42' akcja Piasta, strzał w strone bramki ale za lekko

45' zmiana ; za Kubę Starzyńskiego wchodzi Szymon Sitowski

46' Mateusz Kasprzyk wraca po stracie piłki, odzyskuje ją ale zostaje faulowany przez zawodnika Polonii

50' Maciek Borycka próbuje zagrać do kolegi ale robi to za lekko

52' akcja Piasta, przed szansą Mateusz Kasprzyk ale podaje do Szymona Sitowskiego, Polonia przejmuje piłkę

53' rzut rożny Piast,

57' faulowany Oskar Włodarczyk

58' akcja Polonii, błąd naszego obrońcy, ostatecznie Marek Kamiński wybija piłkę praktycznie z linii bramkowej

60' zmiana; za Oskara Włodarczyka wchodzi Bartek Paduch

64' źle rozgrywamy piłkę, zawodnik Polonii oddaje strzał w kierunku naszej bramki, piłka ociera się o nogę naszego zawodnika i wychodzi za linię końcową boiska, rzut rożny

67' Mateusz Kasprzyk w polu karnym nie opanowuję piłki (podskoczyła mu prze noga) posyła piłkę ponad bramka Polonii

69' akcja Polonii, przerwana przez Kamila Kotowicza ale niestety faulem za co Kamil zobaczył żółtą kartkę

70' teraz nasi zawodnicy podchodzą do pola karnego Polonii ale na tym się kończy nasza akcja

74' Polonia przeprowadza akcję zakończoną strzałem, który z trudem broni Paweł Szombierski, na nasze nieszczęście piłka wpada pod nogi nieobstawionego zawodnika Polonii, który umieszcza piłkę w naszej bramce 2-3 !

75' za niesportowe zachowanie Adrian Drążek otrzymuje żółtą kartkę

80' Tomek Gajda z prawej wrzuca piłkę w pole karne, nie opanowuje jej obrońca Polonii, przyjmuję ją Mateusz Kasprzyk ale doskakuje do niego dwóch zawodników Polonii, strzela ale piłka odbija się od jednego z nich i wychodzi na aut boczny

81' rzut wolny z lewej strony pola karnego Polonii wykonuje Mateusz Kasprzyk, strzela piłka odbija się od zawodników, wychodzi na rzut rożny, niestety wykonany bez przygotowania i tracimy piłkę

82' sędzia kończy mecz