Bartłomiej Rutkowski Drugi trener
Zbigniew Kasprzyk Kierownik drużyny

Z.K.

10.11.2014

1' Maciek podaje do Kotiego piętą na linii 16m i technicznym strzałem pokonuje bramkarza Gospodarzy 0-1

2' akcja lewą stroną Gwarka zakończona strzałem ponad bramką Piasta

4' błąd obrońcy Piasta, strzał zawodnika Gwarka bardzo słaby, piłkę łapie bramkarz

5' Wiciu fauluje zawodnika Gwarka

6' akcja Piasta lewą stroną, faulowany zawodnik Piasta, po rzucie wolnym piłki nie opanowuje Pietruch i wychodzi ona za linię końcowa boiska

10' Koti podaje do Marka, który wychodzi sam na sam ale oddaje za lekki strzał

12' kolejna szybka akcja Piasta

13' akcja Gwarka z lewej strony zakończona zaskakującym strzałem (piłka przelatuje ponad bramką)

14' dalekie podanie Grubego do Apsika, jednak ten zostaje uprzedzony przez obrońcę Gwarka

15' podanie Oskara do Apsika, ten oddaje strzał ponad bramką

17' zawodnik Gwarka na spalonym

19' Kapi przerzuca na lewo do Seby, akcja kończy się rzutem rożnym

20' faulowany Apsik, żółta kartka dla zawodnika Gwarka

21' teraz faulowany jest Marek

22' groźna akcja drużyny Gwarka ale Piast przejmuje piłkę

23' rzut rożny Gwarek

24' piłka zagrana ręką przez zawodnika Piasta, zawodnicy Gwarka atakują co kończy się rzutem rożnym

26' szybka akcja Piasta, zmiana strony, podanie i obrońca Gwarka wybija piłkę na rzut rożny

27' Kapi wrzuca piłkę w pole karne, przyjmuje ja Apsik ale nie strzela-odgrywa do Kotiego, a ten w podobny sposób uderza piłkę jak przy zdobyciu bramki ale tym razem leci ona nieco ponad bramką Gwarka

29' rzut rożny dla Gwarka

30' strzał zawodnika Gwarka ponad bramka Piasta

32' Kapi podaje prostopadłą piłkędo wychodzącego Oskara, Oskar ruszył się nieco za wcześnie i sędzia odgwizduje spalonego

39' kolejny strzał zawodnika Gwarka ponad bramką Paista

40' sędzia dolicza 1 minutę do czasu gry ale nic więcej ciekawego na boisku już się nie dzieje

drugą połowę rozpoczynamy bez zmian

43' rzut rożny dla Gwarka

po rzucie rożnym piłka wychodzi poza boiska, bramkarz Piast wznawia grę

44' Piast wznawia grę od rzutu z autu, Macia podaje na środek do Grubego, ten w prawo do Wicia, Wicu dalej do Kotiego, a Koti do Oskara, który jednak znalazł się na pozycji spalonej-ładna szybka akcja, szkoda, że zakończona przez sędziego ale słusznie

46' drużyna Gwarka atakuje, ale tym razem ich akcja kończy się odgwizdaniem pozycji spalonej

47' Gwarek przejmuje piłkę na środku boiska, akcja kończy się rzutem rożnym dla Gwarka

48' kontra Piasta, jednak akcja kończy się niedokładnym podaniem i przejęciem piłki przezbramkarza Gwarka

49' akcja Oskara, w polu karnym Oskar wypuszcza sobie piłkę troszkę za mocno i łapie ją bramkarz Gwarka

50' groźna akcja Gwarka, strzał broni Szombier, piłkę ponownie przejmuje zawodnik Gwarka-strzela w światło bramki ale ofiarnie wybija piłke Wiciu ale to nie koniec akcji, ponownie do piłki dochodzi zawodnik Gwarka i oddaje kolejny strzał i znowu na linii lotu piłki staje Wiciu od którego odbija się piłka!!! Ale to nie koniec akcji, piłkę przejmuje Marek i jest faulowany czego nie widzi Sędzia, Marek jeszcze opanowuje piłkę i jest atakowany wyprostowaną nogą przez zawodnika Gwarka tego znowu nie widzi Sędzia, akcja toczy się dalej do piłki dochodzi Wiciu, obok dochodzi do przepychanki pomiędzy Markiem i zawodnikiem Gwarka. Zawodnik Gwarka uderza łokciem w plecy Marka czego po raz kolejny nie widzi sędzia, Marek zahacza swoją nogą nogę zawodnika Gwarka, a ten uderza Marka ręką w twarz odpychając go. Teraz do zawodników podbiega Sędzia-w efekcie końcowym Marek otrzymuje czerwoną kartkę, Zawodnik Gwarka - nic !!!

53' zmiana za Sebę wchodzi Sitek

53' Grubego fauluje zawodnik Gwarka

58' tym razem za faul na zawodniku Gwarka żółtą kartkę otrzymuje Apsik

59' strzał Grubego w bramkarza

60' zmiana za Maćka wchodzi Adzio, za Oskara wchodzi Kuba Stzrzyński

65' zmiana za Kotiego wchodzi Szymon Kania

68' faulowany Apsik-żółta kartka dla zawodnika Gwarka; rzut wolny, strzał ponad bramka

75' szybka akcja Adzia, która kończy się autem brmkowym

76' zmiana za Apsika wchodzi Dawid Golasiński

77' Adzio podaje do Dawida ale Dawid za wolno ruszył do piłki

78 długa piłka Kapiego do Adzia, adzio próbuje wrzucić w pole karne ale się pośliznął i piłke łapie bramkarz Gwarka

79' błąd obrońcy Piasta, trudności ze złapaniem piłki ma bramkarz, piłka się odbija od niego co wykorzystuje zawodnik Gwarka strzelając gola na 1-2

80' rozpoczynamy akcję, piłkę wyprowadza Gruby, podaje do Adzia, ten podciąga do przodu, zwodem mija zawodnika Gwarka kieruje się w kierunku bramki oddaje strzał,piłke próbuje opanować obrońca Gwarka. Piłka się odbija.Jeszcze raz zawodnik Gwarka dochodzi do piłki i chce ja wybić ale kiksuje podbijając piłkę do góry na co reaguje Gruby. Wyskakuje do piłki wyprzedzając bramkarza i kieruje ją do bramki Gwarka 1-3 !

85' wrzutka zawodnika Gwarka w pole karne, piłkę głową uderza zawodnik Gospodarzy ale bardzo niecelnie