Z.K.

Utworzono:

11.11.2014
  • ostatni mecz edycji rozgrywek III Ligi Juniorów Młodszych gr.I rozegrany został z MKS Zaborze-rywal z którym zawsze ciężko grało się drużynie Piasta99

4' akcja prawą stroną MKSu, Sitek wybija piłkę na aut, po wznowieniu strzał na bramkę Piasta ale piłka leci wysoko ponad

6' Kapi fauluje zawodnika MKS, po rzucie wolnym wybijamy piłkę, którą przejmują Goście, podanie do wychodzącego zawodnika, który jednak jest na spalonym

9' kolejny rzut wolny dla MKS, po wznowieniu piłka wylatuje poza linię końcową

15' Koti strzela z prawej strony ale za lekko i bramkarz łapie piłkę

17' Adzio próbuje wrzucić piłkę w pole karne ale piłka zostaje źle trafiona i leci za boisko

18' Wiciu traci piłkę ale próbuje ja odzyskać i fauluje zawodnika Gości

19' mocny strzał zawodnika Gości w Adzia, rzut rożny

21' kolejny raz faulowany zawodnik MKSu

22' Piast przejmuje piłkę przed własnym polem karnym, Pietruch prostopadłym długim podaniem posyła piłkę do Oskara, który wbiega z piłką w pole karne, ściąga na siebie obrońców i równolegle do linii bramkowej podaje do Apsika, a ten spokojnie pakuje piłkę do bramki MKS 1-0

25' Apsik przerywa rozgrywaną piłkę MkSu, podaje do Oskara, Oskar do Maćka, Maciek ponownie do Apsika, który próbuje jeszcze ograć wychodzącego bramkarza Gości, strzela po ręce bramkarza i wywalczył rzut rożny

27' podanie Apsika piętą do Adzia ale jednak za mocno i Adzio nie dochodzi do piłki

29' pressing Apsika i zawodnik MKSu zostaje zmuszony do oddania piłki do bramkarza, robi to za lekko co wykorzystuje Oskar przejmując piłkę ogrywa bramkarza i strzela bramkę 2-0

34' faul Maćka

35' tym razem Sitek fauluje zawodnika MKSu, rzut wolny, przejmujemy piłkę

39' akcja Piasta, Maciek na pozycji spalonej

40'+ sędzia kończy pierwszą połowę

druga połowa rozpoczyna się bez zmian w naszej drużynie

41' nie pozwalamy rozegrać Gościom piłki, obrońca popełnia błąd podając piłkę Oskarowi, który ogrywa bramkarza i strzela bramkę 3-0

43' Apsik odzyskuje piłkę podaje do Oskara ten odgrywa do Apsika, Apsik ogrywa obrońcę i spod linii końcowej boiska podaje wzdłuż bramki do Kotiego. Kotiemu zabrakło kilka centymetrów aby wepchnąć piłkę do bramki Gości.

47' Gruby podaje do Oskara, który zostaje uprzedzony przez obrońcę ale piłka mu odskakuje i przejmuje ją Apsik. Przed sobą ma tylko bramkarza, niestety w sytuacji sam na sam lekko uderza piłke i bramkarz ją łapie,

49' Koti podaje do Oskara, Oskar do Maćka, ten przerzuca do Adzia, Adzio chciał chyba strzelić ale piłka mu lekko podskoczyła przed nogą i zamiast strzału był lob do bramkarza

53' rzut rożny Piasta, Maciek do Kapiego, Kapi spowrotem do Maćka, który wrzuca piłke na głowę do Kotiego, Koti strzela jednak bramkarz łapie piłkę

54' Kapi wyłuskuje piłkę obrońcy MKSu, spod linii końcowej boiska podaje do Oskara, a ten z pierwszej trafia w bramkarza. Piłka wraca do Oskara i tym razem Oskar posyła piłkę w słupek. Odzyskuje ją jeszcze raz i podaje do Kotiego, który silnym, płaskim strzałem trafia znowu w bramkarza. Obrońca ostatecznie wybija piłkę poza boisko. Rzut rożny i zmiana w drużynie Piasta.

Za Kotiego wchodzi Szymon Kania

57' Szymon przedziera się w pole karne, uderza piłkę, która trafia w bramkarza ale do odbitej piłki dochodzi Gruby i uderza płasko w bramkarza

58' po raz pierwszy od dłuższego czasu zawodnicy MKSu przedostają się pod bramkę Piasta, stwarzają sytuację ale jeden z zawodników znajduje sie na pozycji spalonej

59' trochę dekoncentracji w drużynie Piasta i zawodnicy MKSu w krótkim okresie czasu stwarzają kolejne zagrożenie, po strzale piłka szybuje wysoko nad bramka Piasta

60' kilka szybkich podań i zawodnicy Piasta tworzą groźną sytuację pod bramką MKSu

61' tym razem Maciek znajduje sie w dogodnej sytuacji do oddania strzału na bramkę jednak uderzona piłka leci daleko obok bramki MKSu

zmiany:

za Pawła Szombierskiego wchodzi Michał Bodys

za Oskara Włodarczyka wchodzi Tomek Gajda

za Maćka Boryckę wchodzi Kuba Starzyński

65' Apsik do Kuby, Kuba do Apsika, a do Adzia ale za mało dokładnie

68' jedna z nielicznych akcji MKSu zakończona strzałem, piłk a przechodzi obok bramki

70' Apsik podaje do Adzia, ten do Szymona Kani i Szymonowi pozostaje tylko skierować piłke do pustej bramki 4-0

74' zmaina za Apsika wchodzi Dawid Golasiński

rzut rożny Piast

76' strzał Adzia z ostrego kąta z lewej strony łapie bramkarz

80' za faul na zawodniku MKSu, Kapi otrzymuje żółtą kartkę