UKS Górnik Libiąż Gospodarze

Krzysztof Zięba

Marcin Lurka

29.08.2014

Górnik Libiąż - Wiślanka Grabie 0-1 (0-0)

0-1 Krzysztof Zięba 61

Sędziował Maciej Michniak (KS Wadowice). Żółte kartki: Górka, Szostek - Zięba. Czerwona kartka - Szostek (76, druga żółta).

GÓRNIK: Smok - Ambroziak, Kułaga (76 Wantulok), Górka, Szostek, Szczurek (59 Wilczak), Szlęzak, Jamróz, Patyk (74 Chrząszcz), Burza, Kurzak. Trener: Andrzej Kos.

WIŚLANKA:Cieśla - Waś, Gołda, Górski, Anioł, Kordyl (57 Kwieciński), Filipowski, Zięba (90 Szeląg), Leśniak, Maśnica (46 Sosin), Warmuz (77 Sołtys). Trener: Jacek Mróz.

Coraz gorsza sytuacja finansowa klubu z Libiąża nie wpływa na postawę drużyny, która i tak gra nadspodziewanie dobrze. Górnik miał okazje do przerwy, a że ich nie wykorzystał został skarcony. Rzut wolny z 18 m egzekwował Zięba, a futbolówka po odbiciu się od poprzeczki i następnie murawy znalazła się w bramce. W ostatnim kwadransie miejscowi musieli grać w dziesięciu po drugiej żółtej kartce dla Szostka.