Orlęta Gniazdów Gospodarze

Żak Kamil

Marcin Mrozek

14.03.2021

Mecz rozpoczął się od ataków Gromu. Już w 5 minucie po rzucie rożnym, źle wybitą przez obrońców piłkę dopada Sokołowski i płaskim strzałem w długi róg otwiera wynik spotkania. W tym okresie gry przewaga nasza nie podlegała dyskusji. Kolejna bramka wpada w 18 minucie, kiedy to Sokołowski zagrywa na wolne pole do Strąka a ten pakuje piłkę do dietki między nogami interweniującego bramkarza. Po zdobyciu drugiej bramki drużyna jakby zapomniała grać w piłkę. Do głosu doszli gospodarze a gra stała się bardzo chaotyczna. Zaczęło się wybijanie na oślep długich piłek, niepotrzebne straty w środku pola.
Po zmianie stron gospodarze rzucili się do ataku. raz nawet napastnik wyszedł sam na sam, lecz przegrał pojedynek z noconiem. Po okresie przeważania gospodarzy gra wróciła do swojego chaotycznego obrazu.
Wreszcie w 83 minucvie Marciniec dogrywa piłkę w pole karne a wbiegający Strąk pięknie uderza po krótkim rogu i ustala wynik meczu.
W sumie po dość brzydkim meczu i bezbarwnej grze inkasujemy trzy punkty, które mimo trzech strzelonych bramek wcale nie przyszły nam łatwo.